A Baráthegyi FC csapata idén is részt vett a DVSC Különleges Akadémia Pünkösdi Kupáján, ahol játékosaink ismét megmutatták, hogy a sportszerűség, az összetartás és a kitartás legalább olyan fontos számukra, mint az eredmények. Nagy örömünkre csapatunk elnyerte a Legsportszerűbb csapat díját, amely különösen nagy elismerés számunkra, hiszen visszaigazolja azt a szemléletet és értékrendet, amelyet nap mint nap igyekszünk átadni játékosainknak. A torna összesítésében az előkelő 5. helyen végeztünk, ami szintén szép eredmény egy erős mezőnyben.
Különösen büszkék vagyunk arra a fejlődésre, amelyet játékosaink az elmúlt időszakban elértek. A pályán egyre magabiztosabban, bátrabban és összeszedettebben futballoznak, miközben végig példamutató hozzáállással képviselték egyesületünket. Ezúton is szeretnénk megköszönni Lengyel Laura edző áldozatos munkáját, támogatását és elkötelezettségét. Gratulálunk minden játékosnak és edzőnknek a szép eredményhez! Hajrá, Baráthegyi FC!