Álláslehetőség

A miskolci Szimbiózis Alapítvány intézményeibe

Szociális segítő- 4 fő

teljes, vagy részmunkaidőben, azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • Családias jellegű fogyatékos (értelmileg akadályozott, autista) személyek otthonában a gondozott személyek életének segítése
  • Háztartás vezetése: közös főzés, takarítás, mosás
  • Mindennapi életvitel segítése: napi rutin betartása, szabadidős programok szervezése

Tudás, végzettség:

  • Az állás betöltéséhez végzettség nem szükséges
  • Betanítást a munkaadó biztosítja

Készség:

  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Precíz munkavégzés

Attitűd:

  • Tolerancia, megváltozott munkaképességű és fogyatékossággal élő személyekkel szembeni elfogadás, nyitottság a szakmai fejlődésre

A munkakör betöltésénél előny, de nem feltétel:

  • szociális területen tapasztalat
  • gépjárművezetői engedély.

A munkavégzés helye Miskolc, több telephelyen (Martin- Kertváros, Diósgyőr)

Munkarend: műszakos

Amit kínálunk:

  • Bérezés a KJT szerint (kezdő alapfizetés műszakpótlékkal nettó 130.000 Ft)
  • Vidékieknek munkába járás költségeinek térítése (86%)
  • Szakmai továbbképzések, tanulmányutak

stabil háttér, 15 éves szakmai múlttal rendelkező csapat, változatos feladatok, egyéni és szakmai fejlődési lehetőség, hazai és nemzetközi szakmai kapcsolatrendszer.

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az hr@szimbiozis.net e-mail címre. A jelentkezés határideje: folyamatos.

A Szimbiózis Alapítvány 1999-ben alakult, azóta is fogyatékossággal élő és megváltozott munkaképességű személyek számára nyújt szociális szolgáltatásokat (lakhatás, nappali ellátás, támogató szolgálatok stb.). Megalakulása óta folyamatosan bővülünk, munkavállalóink száma több mint 100 fő. Öt miskolci telephelyen vagyunk jelen, Miskolc első fogyatékkal élők által működtetett étterme, a Batyu-Téka indítása is a mi nevünkhöz kapcsolódik, csakúgy, mint az egyik úttörő társadalmi vállalkozás, Baráthegyi Majorság kialakítása. Bővebb információ: www.szimbiozis.net, www.batyuteka.hu